život je někdy krutý...

1. september 2013 at 11:24 | N. |  diary
Ahoj všem tady na blogu.
Neozvala jsem se nějakou delší dobu, ano vím, pardon. Co jsem dělala, kde jsem byla?
Taaakže od začátku... v pátek jsme šli na 18te narozeniny kamošky, bylo to tam supr, a po prvé jsem se s Jackem trošku tak jakože... hm...... jak to řict hezký? ožrala!!! Já nikdy nepiju moc, Jack no je vytrenovaný :D Ale necitila jsem to po sobě vubec hej! Tak jsme tancovali.. pak kolem 1 jsme už šli ke mně domu. Přišli jsme, uplně vpohodě... Za chviličku jack rychle na WC a zvrácel, tak jsem si řekla aha super tak kdy to přijde na mně???

No jo... celá noc ... jen jsem seděla na lužku, okno bylo otevřeno, tk jsem se klepala kosou, ale nějak jsem to neřřešila, bylo mi hrozně špatně. Tak jsme nespali vubec, ráno jsem šla do kuchyně a dup najednou jsem se vyzvracela, tk pak mi už bylo jen trošku špatně, ale večer okay už.
Objednali jsme si pizzu s celou rodinkou a Jackem... A pak po tom jsem ...(ted to je trošku hnusné) letěla na WC... čurat, ano... Ale sakra taková bolest, nikdy v životě jsem to necitila tak,nic!!!!
Tak jsme zjistili hned na netu, a rodiče taky to řikali, že no tk to mám infekci močo..něco. Fááájn, celý večer jsem asi tk co 5 min letěla na WC! Bolest jk cip! Bylo mi špatně, všechno... tvl... tk jsme volali tetě, ona je doktorka... a tak řikala , že mám pit moc, chodit pořad čurat, a že ano bude to bolet děsně. Vzala jsem si i tabletky, které na to jsou... a možne trošku dnes ráno to je lepší, tk jen ležime s Jackem v lužku a neděláme nic.

Mněli jsme dnes jit na oslavu, ale prd... jen rodiče tam jdou, my tu budem sedět doma. Jack uuž ale večer jede domů, prtž zítra už jdeme do divadla-první den školy. A já misto toho jdu do lekáře, juchu supr!;/
Takže takto vypada konec mých prázdnin, a snad už v utery budu mohla jit do školy normálně jk každy! Doufám v to, držte palce až to už je dnes lepší jen!!! :(
papaa.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Luciiy. Luciiy. | Web | 1. september 2013 at 17:58 | React

tak to ti nezávidím..ať je to lepší:)

2 worldofunicorns worldofunicorns | Web | 1. september 2013 at 19:15 | React

ja som ešte nikdy nebola opitá a ani sa na to nechystám. z alkoholu vypijem jedine pivo a šampanské :D..
držím palce, aby si sa skoro uzdravila :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama