August 2013

HAUL z Prahy

28. august 2013 at 16:24 | N. |  beauty
Konečně, famfááry alleluja je tady HAUL! Takže oblečeni, které jsem si koupila v Praze. Není toho moc, polovinu mám už v pračce, tkž.. banán, to někdy ještě tady budu muset přidát. Ale no tak jen 3 věci chybi asi. spoko.

Všechna oblečeni jsou z New Yorkra, prostě jsme tam s Jackem si řekli, že zrovna tam utratime 2 tys. každy.... takže je to tak. Ceny Vám zde nenapíšu, už cenovky dlouho dlouho nemám xd. Ale do 2 000 to je. :) asi... :D
Pro zvětšeni klik.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

bloblboboooo

27. august 2013 at 16:40 | N. |  diary
AHojteeeeee. Anooo samozřejmě píšu píšu článek, už je docela dlouhý a ted se divám teprv, dup aha fajnééé sala jsem to všechno na polské klavesnici. Takže znova.
Ahojtě :D
Zrovna jsem skončila vypisovani formulářu, do agentůr atd.
Věci společné s FOTOMODELINGEM. Fuuha toho bylo.
Jo a když mi bylo 10 tak asi, jela jsem do Prahy a byla tam nějaka modelka, CHalupová, a ted zjištuju, že je na stjné stránce co já... :D Juchuuu, ten pocit oujee. :)

Jinak poradte co koupit holce na 18???? Zítra jdu s Jackem něco koupit. A jo ještě něco... prosím pomůže mi někdo udělát nový vzhled blogu? Diary uplně lehounký, jednoduchý...? :)

Tak já ted už jdu relaxovat, mějte se. zatím

OFFICAL PROFESSIONAL PHOTO SHOOT.model: Natalia Bajger(me)

27. august 2013 at 10:58 | N. |  photos

Tak jsem doma, už ani nevím co nejrpvé zde dát? Ale asi nejvíce se těším, jak Vám ukažu ty fotky. Zatím mám jen normální, retro fotky budou v přištím tydnu asi. :) Všechny tady nebudu davat, jsou veliké rozlišnosti, teda jsou strašně veliké a... supervoééé xd.

Tady všechny fotky , můj tumblr: tady TADY TADY tady!Fotky jsou užasné, líbí se mi hrozně moc! Vám snad taky. Ted už to je jen o štěsti... zda se dostanu někde do nějakych už... agentur, však uvidime. Chcu někde jít... fotit. Pokud něco se podaři určitě Vám dám vědět. :)

Jinak u babči Jacka bylo superově, jsme jen relaxovali, nakoupili něco. To pak všechno tady dam, ale dejte mi čas.. nestiham ted moc :D
Zítra jdu koupit dárek s Jackem na narozky, které jsou v pátek. 18 od kamošky. No a jinak tak budu pořad doma nebo u Jacka... hh :)

Attention please!

22. august 2013 at 11:29 | N. |  diary
Dobrý den, ráno. Dnes jsem se probudila s Jackem s napadem, že jedem do jeho babičky!

Dnešní noc.. ach to bylo, usínat s čkavkou (omg, jak se to řekne český? jak se moc člověk směje tak pak... čikutááá?:D). To bylo něco, jak já ho miluju!!!! No ale nebudu tady psát nějake romány milostné.
(zrovna to čtu mamce, a Ona vůbec nemuže zachapat ten smysl diary, že tady pišu opravdu kařdou maličkost co se děje v méém životě, never mind.). Nio... Takže moje velikanské plány na HAUL atd se opět odkladájí. Jinak btw dnes jsem jela na nakupy do školy... pak taky asi udělám video, co já do školy mám jako ten... MUST HAVE. Už jsem zdrává jako rybička, samozřejmě mě Jack můj uzdravil. :)
Girl :)
Zítra ráno už jedem pryč, a vlastně ani nevim kdy se vrátime. Uvidime později, možna že na blogu budu, je tam samozřejmě wifi hehe. Ale spiš ne.
Tak se neuražejte, že tady nejsem, že Vám nepišu, pardoooon hh. :)))
Mějte se tu krásně všichni, uživejte si koncovky prázdnin. Jo a v pátek přiští jdu s Jackem na oslavu kamošky 18. což známená, že tu zas nebudu, ach joj jsem děsná ano.

Snad to nějak ... vydržite :D
Tk papaaaa všem. :)

Dosahnu VŠECHNO, ale s hudbou v ušich!

21. august 2013 at 13:42 | N. |  diary
Čestííík všem čtenářům, kteři si pusti toutu pisničku k čteni článku!!!! Will.i.am. Bang, Bang!

Tak tento článek bude, teda doufám jen optymizmus a ještě jendou optymizmus! Chcu Vám ukazat jaký je můj svět s hudbou. Zní to dost tak debilně ano ano hh. Víte co... zda se mi, že s hudbou dosahnu všechno. Když si pustim například tu pisničku,kterou tady vidite... mám v hlavě miliooony napadu co Vám napsát na blog. Jakmile hudbu z uši vyhodim je tady... nic.
Doslova pro mně hudba od vždy znamenala hodně. Celá má rodina hraje na něco. Tak od začatku... Můj tatinek hraje na kytaru, má i své CDečka, a hrál ale své kocenrty jen ve Španělsku pokud se nepletu. Dosahl toho hodně! Moje mamka hraje na huslích, v divadle často! A díky husli take se dostala tam kde je, takže v divadle. Moje babička no to je hlavní! Moje babča je legenda(pro mně ano!), tady kde bydlím jí zná hodně lídí. DOstala tolik odznaku, i od samého prezidenta pokud se nepletu, odznamení. Hraje na klavír, a je ... bohýně v tom co dělá celý svůj život. Učila a hrála koncerty když byla mladši. Mám jí v hodně věcich co obdivovat, klobouk dolů pro celou mou rodinu, dosahli toho hodně a pořad to dělaji.

A tak si řikám a já? Hrála jsem an fletnu ehm.. a nenaviděla jsem to :D Ano asi jsem jináá, nová generace naše rodiny, což známená, že nedosahnu to v hudbě. Ikdyž ještě před 4 lety jsem vyhravala hlavní ceny v Mezinarodních konkurzech ve spěvu... a skončila jsem s tím kvuli času, a vlastně i tak trošku jsem si řekla, že nene.... to není to co chcu dlát v mým životě.


První fotka uviděla denní světlo!!! Podpořte mně.

21. august 2013 at 9:16 | N. |  photos
AHoooj, tak na tu chvili jsme všichni čekali(narciiiiz hh), kdy se ukaže ta první profi fotka. Je tu, uplně jednoduchá moje fotka. Bylo to focení ne retro,a le to normalní co jsem Vám tady psála. Fotek normálních profi bude 15, ale je zatím na světě jen jedna xd. Tk jí tu dám... :)
Fotku je přisně zakázano kopírovat!
Ale prosila bych Vás, pokud se Vám líbí, tak tady: KLIK KLIK KLIK dejte na tu fotku lajk. :) Potěší mně to opravdu. Tak jsem zvědavá na ten zbytek fotek, jo a hlavně na ty retro fotky, ale ty budu mít fakt teprv za 2 týdny. buuu
tak snad se páčí.
Chcu poděkovat všem, kteří mně tady na blogu v tom podporuji, že mi píšete, jak se už take těšíte na ty fotky atd. A přejete mi zdraví, btw ještě jsem nemocná.... Jste užasní všichni! Pusa veliká pro Vás holky!

Aktualně

20. august 2013 at 10:25 | N. |  diary
HEARTS AND MAGIC | via Tumblr
Ahoj všem. Chystala jsem pro Váš veliký HAUL (co jsem si koupila v Praze), ale bohužel včera jsem lehla do lužka a konec, jsem nemocná. Takže HAUL bude tak no... za 4 dny nejdřive asi.

Včera jsme měli menší brigadu doma u nás, přivezli nam domu 17 kubiků dřeva do kominka. Tak jsme to vozili tam kde to patřilo... A asi nvm... mně to nějak chytlo, už jsem nedokazala nic polykat, a dnes už ani malem nemluvim. Jack tady včera s náma to dělál, spal u mně a ceou noc chudaček můj kvuli mně nespál. Ja tak ve 4 ráno usla...džiiizs.
Ted to viidim na čajik a notebook celý den.

Taaakže, ted zatim končim. Tak papa, ozvu se zas. :)

Jsme doma, přijeli jsme z Prahy.

17. august 2013 at 16:06 | N. |  diary
Nevím ani do které rubriky to dát... photos nebo diary. Asi tady bude více fotek než textu.
AHOJ VŠEM! Po týdnu jsme se vrátili z našeho výletz do Prahy s mým milačkem. Ani nevím od čeho začit, když jsme jeli už dnes domu pendolínem, tak jsem měla milion napádu co Vám tady napsát... A ted to je samozřejmě pryč.
Ano měla jsem dnes ještě jet na akci s klukem, ale jsme tak unávení, že ne ne ne nejde to. Taaakže od začátku. Ubytování jsme byli minutu od Vacláváku, takže pecka! Hotel supr, jídlo vedle hotelu jsme měli-restaurace. První den jsme šli hned na město na něco koukat.
Další den jsme šli na nakupy... (bude tady HAUL, huge haul!). Pak zase někde podivat na Stare město atd. a v 16 focené tratattaa.(retro feocení do kalendáře, fotku posledni vidite z backstagu) Přišli si pro náš, šli jsme hned do atéliéru, hned smlouvy podepisovani. A už se šlo na make up a all vizáž, který trvál hodinu! Pak oblekáni a focení, trvalo to focení 3h, bylo to mega náročné. Každy detajl tam byl důležitý! No a večer v 20 cca jsme skončili a jeli metrem na Václavák, a na večeři do McDonalda xDDD
imagebam.com

Měla jsem ještě make up z focení, prtž jsme spěchali na metro tak jsem si to nechala.
No a šli spát pak. Další den jsme pořad někde chodili do noci. A ve čtvrték další focení v 14h. Jeli jsme něde dál metrem s páni fotografkou, a tam mně malovali, oblekli atd zase. A focení 2h trvalo, bylo to bezva. Vlastně jsem mohla improvizovat sama, dělát co jsem já chtěla.
Bylo to užasné, moc mně to bavilo a jen mně pořad chválili, že to je skvěle, že mi to jde užaaasně. Takže mám pry šanci někde daléko zajít. Však uvidime.

papa,zatim.

10. august 2013 at 11:16 | N. |  diary
Takže poslední krát článek o loučení s Váma. Jedu dnes už do Jacka domu, a v ponděli se vrátime už zbaleni ke mně, a v utery ráno v 8 jedem už směr PRAHA.
Budem tam do 18.8. (neděle), doma budu v ponděli ale teprv, takže na blogu tak v utery nejdřivé mně očekavejte. :)
Jedu tam tak trošku pracovat, fotomodeling. Snad se všechno krásně podaři. Už jsem zbalena, a mám i se sebou fotak, takže bude Jack všechno fotit jakoby v zakulisy, když já budu se zrovna fotit atd. Těším se strašně moc,jak mně budou ličit, vlasy dělát, oblekat,juchuu.
Tak jo mějte se tu hezký, budu ještě dnes a zítra online na blogu, ale už ne doma. ;)
PAPAAA.

Dnešni odpoledne, a test NIVEA krem

9. august 2013 at 20:19 | N. |  beauty
Ozyvám se ještě tady Vám, v planu dnes bylo se zbalit... hm.... a nic z toho nevyšlo,ha! Víte co jsem stihla udělát? Vytahnout si svůj kufr na prostředek pokojičku a zakopnout o to. A tot vše, netušim zda zítra to stihnu ráno vše než pojedu k Jackovi, tak držte palce :D
Tak a dnešni odpoledne, přišly ke mně mé sousedky-kamárádky(kdysi nejlepší). Jak vidite seděly jsme na bálkonu a jedly palačinky, a dělály Fondue, které bohužel jsem nevyfotila, jo a ještě jsme chviličku byly v bazenu.
S holkama jsme se do 19 tak nasmaly, opravdu nonstop svijec, ještě k tomu jsme koukaly na naše staré fotky. Když nam bylo tak 7 let. jaaaj... věřte mi, byl to zažitek. :D Dlouho jsme se neviděy, tak jsme měly opravdu moc si co řict, co povyprávět. Bylo to skvělé odpoledne.
Čti dál v CČ.