Dosahnu VŠECHNO, ale s hudbou v ušich!

21. august 2013 at 13:42 | N. |  diary
Čestííík všem čtenářům, kteři si pusti toutu pisničku k čteni článku!!!! Will.i.am. Bang, Bang!

Tak tento článek bude, teda doufám jen optymizmus a ještě jendou optymizmus! Chcu Vám ukazat jaký je můj svět s hudbou. Zní to dost tak debilně ano ano hh. Víte co... zda se mi, že s hudbou dosahnu všechno. Když si pustim například tu pisničku,kterou tady vidite... mám v hlavě miliooony napadu co Vám napsát na blog. Jakmile hudbu z uši vyhodim je tady... nic.
Doslova pro mně hudba od vždy znamenala hodně. Celá má rodina hraje na něco. Tak od začatku... Můj tatinek hraje na kytaru, má i své CDečka, a hrál ale své kocenrty jen ve Španělsku pokud se nepletu. Dosahl toho hodně! Moje mamka hraje na huslích, v divadle často! A díky husli take se dostala tam kde je, takže v divadle. Moje babička no to je hlavní! Moje babča je legenda(pro mně ano!), tady kde bydlím jí zná hodně lídí. DOstala tolik odznaku, i od samého prezidenta pokud se nepletu, odznamení. Hraje na klavír, a je ... bohýně v tom co dělá celý svůj život. Učila a hrála koncerty když byla mladši. Mám jí v hodně věcich co obdivovat, klobouk dolů pro celou mou rodinu, dosahli toho hodně a pořad to dělaji.

A tak si řikám a já? Hrála jsem an fletnu ehm.. a nenaviděla jsem to :D Ano asi jsem jináá, nová generace naše rodiny, což známená, že nedosahnu to v hudbě. Ikdyž ještě před 4 lety jsem vyhravala hlavní ceny v Mezinarodních konkurzech ve spěvu... a skončila jsem s tím kvuli času, a vlastně i tak trošku jsem si řekla, že nene.... to není to co chcu dlát v mým životě.


A ted tady je můj FOTOMODELING, který jsem ted v sobě objevila. A všichni mně v tom podoruji. Dnes když uviděla moje kamoška ze třidy tu mojí fotku na fcb napsála mi hned, že sakra pras jsem v tom dobrá, a drží mi palce ze všech síl. Nepotěšílo by Vás to??? Mně ano, rozhodně moc.
Tak si říkám, s hudbou v ušich, že já to dosahnu. Dosahnu to co chcu já! Což je fotomodeling, baví mně to strašně moc! A chcu to dělát.

Tento článek měl být o tom, že zdá se mi, že shudbou v ušich zvladnu všechno a tak trošku více jsem Vám napsála o hudbě v rodině... xd Ale co už. Chcu prostě naznačit to, že se citim všemocná s hudbou. A mám milion napadů, a když si nasadim sluchatka hned jsem ten největší optimista! A hned jdu hledát další agence reklamní, a hned všude posilam svoje portfolio!!! A dosahnu to. Ano.
Věřme si! Jen takto dosahnem něco velkého.
:)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 L. L. | Email | Web | 22. august 2013 at 7:15 | React

Hudba léčí :D, taky mám vždycky spoustu nápadů a pak nic. Já hraju na tři hudební nástroje. Z rodiny hrál na nějaký hudební nástroj pokud se nepletu jen děda. jenže všechnu svou hudební podporu (a taky všechny své nástroje) dal mým (naprosto hudebně hluchým :D )bratrancům  a na mě zbylo si kupovat vlastní (a na kytaru jsem ani neměla, takže jí mám z aukra :DD (no vlastně měla, ale šetřila jsem ještě na další věci )). Nikdo mě v tom bohužel nepodporuje, takže to moje hraní vlastně ztrácí smysl (rodiče mě ani nechtějí dát do hudebky, chodila jsem jenom na tu co byla zadarmo a to ještě ke všemu na základní škole jako na kroužek -.-), takže všechno co se učím, se musim naučit sama :D. Máš dobrý, že máš podporu ve všem co chceš dělat a ať ti vyjdou ty další agentury :).

2 Luciiy. Luciiy. | Web | 22. august 2013 at 9:18 | React

Tu fotku ti musim pochválit. Je jak z časopisu fakt moc krásná! <3
Myslím že i když v hudbě moc nevynikáš máš jinou přednost. Se kterou toho můžeš taky dosáhnout hodně:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama