March 2013

Made my day

31. march 2013 at 18:41 | N. |  diary
neusmali byste se?! to nemá chybu! zdroj : http://stoneheart.blog.cz/ kukněte na ten blog,moc se mi zalíbíl jinak :)
další věc, no prostě ... no aaaaa. Unicorn mi pochvalila blog,děckaaa....trutututuuuu :D :)

Ikdyž dnes je dost tak depresívní den,kvůli počasi,já stále zářim optimistickou naladou. Zrovna jsem lehla na zem s pejskem mým milovaným a mazlila se s ním...hrala... prostě francouzsky buldoček,mám ho 2 roky,a pořad se na něho divám a řikam: "aach ty jsi sladký,tiu tiu niu niu!"

Jdu si ted čist Unicorn ještě starší články,prtž kdysi jsem tou stránku vůbec neznala,tk to musm dohnát. (omlouvám se,ale já važně někdy nevím,zda to píšu nějak smystlně... pardoon,pochopte,nejsem češka.mrzi mě to,že tady je spousta chyb)

new design

31. march 2013 at 17:13 | N. |  others
Dámy a Pánove,ta tra ta ta ta tadaaaam,je tady nový design,vzhled,layout,jak tomu kdo říka.
Děkuji moc admince blogu http://bluebon.blog.cz/ určitě povinně navštěvte její blog!

Zrovna jsem šla na 10 minut na zhradu,do ulici,kuknout jak to tam teda vypada,lool ... s rodičema a se psem jsme šli na zahradu blaznit :D mg,trapaas :D nj,naše rodinka :D udělála jsem milion fotek. wehehehee .)
Tak já si jdu dělát dobrý čaj, zmrzku :DDD (ano,važně,tady totiž je doma nehorazně teplo,prtž tatka uviděl sníh venku a hned topi jak blazen,a ještě k tomu rb,tkž...chapete)
BTW,máte někgo instagram,totiž zda se mi,že v Česku má malo liidi inst. :/ a já to tak mám rada :D píšte mi do komentu,pokud máte.pls :) tak zase zatim,pp.buuuuu

31. march 2013 at 15:36 | N. |  diary
Džiiiizs.Bomba,píšu članek,a dup...nevim jak jsem to udělála,ale vyplo se mi to,a je to pryč,píšu znovu.

Take sedíte před notebookem a řikate si "Jedu na Bahamay,letím do tepla?!" já ano.
a k tomu čekám a čekám na zítřek,bude to supr den. a dnes.. do dupy,zevl a zevl. opravdu nejrači bych šla spát,a probudil se zítra ráno...(mokrá samozřejmě,každy ví co je zítra... jžš t vyznělo zajimvě xD)
Už si ani nepamatuju co jsem psála v tom članku,který jsem smazala... skleroza,ano no... to je těch 17 let už,citim to :D
dnes jsem našla spoustu new blogu,zajimavých blogu! Mám v menu nějake odkazy,kdyžtak kukněte,doporučuju.
Já ted jdu cvičit na rotoped asi,už to nevydržim jen sedět na zadku :D
Juuuuuuuuuu,toho psa budu mít s mým milačkem! Jack take chce mít Huskyho!
Btw pustte si pisničky od HilltopHood :P vybornééé!
zatíím. pa

nudaaa,nuda nuda nuda...

31. march 2013 at 14:12 | N. |  diary
Tak jsem vykutila design,takto...je hnusný,fuj uj tajbl..nelíbí se mi,ale už naladu na to nemám,nebudu už dále předělavat. Nechavam to zatim takto,marné. :P
Ted jen divám na blogy...hledám fajne diary,nebo něco takoveho... a nudím se. Hraju hru na phonu- Castle :DDD joo jo vím,hra pro holky?what?! moc ne. :D
fuuhaa... pošlete mi dobré stránky,playlisty nebo něco,já se nudím,sakra pras... děsně :D
oh my god,chcu sluničko,kratasky,bázen na zahradě,opalovačku,už to chci. (asi nejsem jedin ,že?) nj. asi si trošku ještě počkame.
Jink jsem kutila...přemyšlela,že bych šla do nějake soutěže,udělála něco...na mém blogu(vím,začinam to tady teprv,ale tk co...)
nebo mně take napadlo,ae je to šilenost: 4 holky,ktere děláji diary blog... něco jako já,a udělát jeden společny blog.. což by moožne šlo,hned by byla dobrá navštěvnost,fajn by to byo ... :) píšte kdyžtak do komentu,váše názory. :)
jdu si popsat s klukem,pak tu zas něco asi napíšu... zatím,papa :P

Leetoo!!!je tady:)

31. march 2013 at 12:37 | N. |  diary

Ha a přišlo léto....!!!! :) Ale ne v ČESKU! zasranym ČESKU!

tvl... no tak dnešek vidim takto: sednu na sedačku v mém pokoji, vino, pejsek a budu pouštět dvdčka! :D ano takt o bude u mně dnes vypadat. fkt už nasrat... jdu jíst sníh,abych pomohla járu... :P
už ted chcu říct,zítra tu nebudu... totiž,rno přijede můj Milaček s tatkou,brachou nas polít,pak jedem s rodičema,Jackem(můj kluk) k babičce na chviličku,potom na oběd někde a pak na navštěvu k rodině Jacka..(naši se dobře už znaji totiž) tak. a to je náš extra plan na zítřek :)

jinak hledám někoo,kdo by mi spravil vzhled jako tady ,je někdo ochotný?plss... já ted mám zničeny notebook,tak jsem jen na netbooku,a tady asi nic neuděám moc :D :)

bleble baaaaa

30. march 2013 at 21:02 | N. |  diary

trata taaa.... hezký den,celý den,večer...noc.

Byl u mně můj mylaczek(vím,vím... český se to jinak píše spravně,ale to je schvalně hihi), hrali jsme Jengu(hra), jedli to co nam rodiče dali na zajička :D šli s psem na procházku... atd atd atd piiiip :D takto,detajly si nechám pro sebe. :P hehe.

Ted sedím s netbookem(sakra notebook mám v opravně už měsic snad,aaahrhrhh,znate ten pocit take?!) , s maskou na tvaři...jsem doslova zelená,nebo modrá.. ano :D ale tak co člověk(holky) neuděla pro krasu,že ano?!
Chystam se divát na TV (Harry P. nebo Taxi 3?) we´ll see... nebo budu blogovat,koukat na ytb na vlogging od ameryčanů... a jíst kakao ...(ano jíst, já to nepiju,já to žeru!)
partywithbacardi: lol at lsggg

Tak děcka,páni,pánové... a všechny jiné nestvůry,ktere to čtou... já jdu....
tak zatíím,čaooo. :)

from my life 0.02

30. march 2013 at 11:53 | N. |  diary

Dobrý den,dobrý den... tu tvoje radio hello hello... song.
Dnešní plan je v čuduuu,nakonec jsme jeli jen k jedné bbičce;D rano mně probudi můj milovaný hrrr pes! v 9!chapete to?!!! i don´t get it! oběd jsme měli v restauračce,a už jsem doma.

Od 2 měsici mám velký problem s kolenem,tak a před týdnem už to bylo okay.... a dnes tadaaam,je to tady zase,znova.... fuck it!!! takže budu dnes jen sedět,ležet. přijede ke mně Jack,můj kluk,pokud nevíte vo co go... aspon něco :)

měla jsem v plánu udělát make up tutorial,vyfotit mine make up,jenže... další překvapko dnešní je bedar! :D (nebo ajk to český říct..) Oh my God! ještě,že se to stava tak jednou za par měsicu... uff.
znamena to-žaden tutorial dnes nebude :DDD sorry guyz. :P
jdu hledat zajimavé blogy, a hledat napad na nový článek,hihi. zatíím,čagos bellos.
(c CČ fotka s mým zlatičkem...:D)

from my life 0.01

29. march 2013 at 16:16 | N. |  diary
do prde(piiiip) kde je t járo,léto?! mg... česko,prostě ČESKOOO! hate it!sry...
dnes jsem si s mamkou udělala aspon ... čokoladové odpoledne,tatka nám koupil zrzky a čokolady,a do toho... jdem se cpát :D ale tk.. to je jedno,nepřiberem. hehe"P geny.
dnes uplně zevlim celý den,

zítra jedu s rodičema a s klukem k babičce,a druhé babičce.
bude to fajn den. za chviličku jdu dělát make up a jdem pryč. mine mke up... ehm... někdy vám dam tady fotky... jak to vypda u mně s make upem ;)

glamour .life

29. march 2013 at 15:19 | N. |  photos
ahhhrrr... ja chcu house v USA! tady v Česku když si udělá někdo jiný house než ostatní vedle,tk to vypada divně,u nás napřikald:D ach bože česko je tk trapnééé.

Welcome

29. march 2013 at 14:32 | N. |  others

Helloooo guyz,vítejte na mém blogu.
Nejsem češkahned na začatku Vás musím upozornit,takže budu psát s chybama. so sorry. :P
tento blog bude můj diář,mine life,moje fotky atd.
vzhled blogu zatim je ....nudný,teda...hodný,tak bych to nazvala :D ještě dnes snad na tom budu pracovat... ale tak.... žužová forever,žeee? (joke) nice one.
papapaaarampam... zrovna jsem udělála něco v kuchyni,pomohla(lol). já a vařeni,ne to fkt ne.. :D
asi se více najedl u toho můj pes Arni ...všechno to padalo na zem. a
ale n o tom jsem měla psát...
about me,a little bit" 17 y.o. žiju luxusní život,nej nej nej rodinka,nej nej nej kluk!!! nic víc nepotřebuju k štěsti. jsem mega optimistka(je to tak český?) . hudba,tanec,posilovani..(snaha je) ale jsem štihla,tkž bitch pls ;P photo photo photos v CČ. :))